SIT3372AI-4B9-28NB163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB163.840000 | SiTime | NHE Electronics