SIT3372AI-4B9-28NB184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB184.320000 | SiTime | NHE Electronics