SIT3372AI-4B9-28NB200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB200.000000 | SiTime | NHE Electronics