SIT3372AI-4B9-28NB216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB216.000000 | SiTime | NHE Electronics