SIT3372AI-4B9-28NB25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB25.000000 | SiTime | NHE Electronics