SIT3372AI-4B9-28NB35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB35.328000 | SiTime | NHE Electronics