SIT3372AI-4B9-28NB50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB50.000000 | SiTime | NHE Electronics