SIT3372AI-4B9-28NB51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB51.200000 | SiTime | NHE Electronics