SIT3372AI-4B9-28NB75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB75.000000 | SiTime | NHE Electronics