SIT3372AI-4B9-28NB90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB90.000000 | SiTime | NHE Electronics