SIT3372AI-4B9-28NB96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NB96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NB96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NB96.000000 | SiTime | NHE Electronics