SIT3372AI-4B9-28NC14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NC14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NC14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NC14.400000 | SiTime | NHE Electronics