SIT3372AI-4B9-28NC155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NC155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NC155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NC155.520000 | SiTime | NHE Electronics