SIT3372AI-4B9-28NC76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NC76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NC76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NC76.800000 | SiTime | NHE Electronics