SIT3372AI-4B9-28NC77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NC77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NC77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NC77.760000 | SiTime | NHE Electronics