SIT3372AI-4B9-28NG98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NG98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NG98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NG98.304000 | SiTime | NHE Electronics