SIT3372AI-4B9-28NH100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH100.000000 | SiTime | NHE Electronics