SIT3372AI-4B9-28NH128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH128.000000 | SiTime | NHE Electronics