SIT3372AI-4B9-28NH148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH148.350000 | SiTime | NHE Electronics