SIT3372AI-4B9-28NH15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH15.360000 | SiTime | NHE Electronics