SIT3372AI-4B9-28NH153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH153.600000 | SiTime | NHE Electronics