SIT3372AI-4B9-28NH156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NH156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NH156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NH156.250000 | SiTime | NHE Electronics