SIT3372AI-4B9-28NY61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NY61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NY61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NY61.440000 | SiTime | NHE Electronics