SIT3372AI-4B9-28NY75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NY75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NY75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NY75.000000 | SiTime | NHE Electronics