SIT3372AI-4B9-28NY90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NY90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NY90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NY90.000000 | SiTime | NHE Electronics