SIT3372AI-4B9-28NZ10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ10.240000 | SiTime | NHE Electronics