SIT3372AI-4B9-28NZ128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ128.000000 | SiTime | NHE Electronics