SIT3372AI-4B9-28NZ133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ133.650000 | SiTime | NHE Electronics