SIT3372AI-4B9-28NZ15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ15.360000 | SiTime | NHE Electronics