SIT3372AI-4B9-28NZ160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ160.000000 | SiTime | NHE Electronics