SIT3372AI-4B9-28NZ184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ184.320000 | SiTime | NHE Electronics