SIT3372AI-4B9-28NZ30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ30.720000 | SiTime | NHE Electronics