SIT3372AI-4B9-28NZ51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ51.200000 | SiTime | NHE Electronics