SIT3372AI-4B9-28NZ61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ61.440000 | SiTime | NHE Electronics