SIT3372AI-4B9-28NZ75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ75.000000 | SiTime | NHE Electronics