SIT3372AI-4B9-28NZ77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-28NZ77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-28NZ77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-28NZ77.760000 | SiTime | NHE Electronics