SIT3372AI-4B9-30NB122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NB122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NB122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NB122.880000 | SiTime | NHE Electronics