SIT3372AI-4B9-30NE148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NE148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NE148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NE148.500000 | SiTime | NHE Electronics