SIT3372AI-4B9-30NE216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NE216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NE216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NE216.000000 | SiTime | NHE Electronics