SIT3372AI-4B9-30NE25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NE25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NE25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NE25.000000 | SiTime | NHE Electronics