SIT3372AI-4B9-30NE61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NE61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NE61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NE61.440000 | SiTime | NHE Electronics