SIT3372AI-4B9-30NG10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG10.000000 | SiTime | NHE Electronics