SIT3372AI-4B9-30NG133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG133.650000 | SiTime | NHE Electronics