SIT3372AI-4B9-30NG135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG135.000000 | SiTime | NHE Electronics