SIT3372AI-4B9-30NG148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG148.500000 | SiTime | NHE Electronics