SIT3372AI-4B9-30NG15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG15.360000 | SiTime | NHE Electronics