SIT3372AI-4B9-30NG204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NG204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NG204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NG204.800000 | SiTime | NHE Electronics