SIT3372AI-4B9-30NX100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX100.000000 | SiTime | NHE Electronics