SIT3372AI-4B9-30NX140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX140.000000 | SiTime | NHE Electronics