SIT3372AI-4B9-30NX163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX163.840000 | SiTime | NHE Electronics